ispaniia-peremohla-frantsiiu-z-rakhunkom-21-i-vyishla-do-finalu-yevro-2024

Іспанія перемогла Францію з рахунком 2:1 і вийшла до фіналу Євро-2024

• 10403 переглядiв

Збірна Іспанії з футболу перемогла Францію. Іспанці стали першими фіналістами Євро-2024.

Збірна Іспанії з футболу перемогла Францію і вийшла у фінал Євро-2024. Про це повідомляє El Pais, передає УНН.

У першому півфінальному матчі Євро-2024 з футболу на "Альянц Арені" у Мюнхені збірна Іспанії здобула перемогу над національною командою Франції з рахунком 2:1.

Франція вийшла вперед вже на 9-й хвилині завдяки голу Рандаль Коло Муані, який замкнув навіс Кіліана Мбаппе. Однак Іспанія відповіла на 21-й хвилині, коли Ламін Ямаль забив гол з-за меж штрафного майданчика, встановивши рекорд як наймолодший автор гола в історії Євро, у віці 16 років.

Далі на 25-й хвилині Іспанія почала вести гру, коли Дані Ольмо обіграв захисника та пробив у дальній кут воріт, а гравець Франції Жуль Кунде зрізав м'яч у власні ворота.

Збірна Іспанії тепер очікує на переможця другого півфінального матчу між Нідерландами і Англією. Відтак, у середу, 10 липня, у Дортмунді іспанці знову вийдуть на поле.

Євро-2024: у політично зарядженому чвертьфіналі Туреччина зіграє з Нідерландами, Англія зустрінеться зі Швейцарією06.07.24, 15:41