“Станом на сьогодні ми маємо не тільки підозру пану (підприємцю Андрію — ред.) Рогозі, але й підозру пану (підприємцю Віталію — ред.) Жукову, і я не думаю, що це остання підозра в цій справі”, — розповів генпрокурор.
За його словами, також наразі є результати експертизи, яка встановила, що інформація, скачана з трьох телефонів фігурантів оборонної справи на диск, не була монтована і не зазнала втручання, і тепер може стати матеріалом слідства з боку НАБУ і ДБР.
Також слідство встановило, що виток інформації відбувся у вересні минулого року.
При цьому він додав, що ДФС у 2017 році отримала завдання перевірити всі операції “Оптимаспецдеталь”, що показала несплату податків принаймні десятьма з 30 контрагентів. Але фактично ця справа в НАБУ “лягла під сукно” і не була оформлена ні як кримінальне провадження, ні як частина якогось іншого кримінального.
Нагадаємо, у 2017 році до Національного антикорупційного бюро було направлено матеріали справи, з яких витікає ймовірна корупційна діяльність працівників НАБУ у співпраці з керівником ТОВ “Оптимумспецдеталь”. Водночас, за заявою керівника САП, жодних дій НАБУ в цій справі не вчиняло.
Генпрокурор заявив, що монополію на розслідування розкрадань в “оборонці” має НАБУ.
Як повідомляв УНН, після оприлюднення журналістського розслідування в Україні розгорівся скандал щодо корупції в оборонній сфері. На фоні цього було звільнено першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. НАБУ порушило справу щодо ймовірної корупції в оборонній сфері після журналістського розслідування. Згодом НАБУ провело обшуки у Гладковських та інших фігурантах “оборонної” справи.