“Ми багато зусиль витрачаємо на те, аби пояснити кожному, чому важливо дотримуватися тимчасових обмежень. І вже не раз наголошували: наше завдання — не покарати правопорушника, а попередити правопорушення. Але є люди, які вперто ігнорують вимоги Уряду і лікарів. Наголошую: злісні порушники несуть адміністративну відповідальність, і про суми накладених штрафів повинні знати всі. Це теж свого роду профілактика. Так працюють поліцейські в усіх країнах. Для прикладу, у Франції станом на 1 квітня складено 358 тисяч адміністративних протоколів за порушення режиму карантину”, — сказав Геращенко.
Нагадаємо, очільник Нацполіції Ігор Клименко раніше зауважив, що складати адмінпротоколи щодо порушення карантину можуть не тільки правоохоронці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Замість самоізоляції — розваги з друзями і селфі: туристку із Бангкока очікує 17 тис. грн штрафу
Нагадаємо, станом на вечір 3 квітня в Україні підтверджено 1072 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.
Коронавірус SARS-CoV-2, який викликає захворювання COVID-19, вперше зафіксували у китайській провінції Хубей, наприкінці 2019 року. З того часу зараження цим вірусом було зафіксовано у більш ніж 170 країнах світу, включаючи Україну. Починаючи з 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я визнала поширення хвороби — пандемією.
Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що пандемія нового коронавірусу прискорюється з експоненційною швидкістю.