gandbolisti-motoru-stali-chotirikratnimi-volodaryami-superkubku-ukrayini

Гандболісти "Мотору" стали чотирикратними володарями Суперкубку України

• 7706 переглядiв

КИЇВ. 3 вересня. УНН. Відбулося традиційне протистояння за Суперкубок України з гандболу серед чоловічих команд між непримиренними суперниками — чемпіоном України “Мотор” і віце-чемпіоном “ЗТР”, повідомляє УНН з посиланням на прес-служби клубів.

За супертрофей боролися у Черкасах. “ЗТР” майже відразу захопив ігрову ініціативу. З перших хвилин взявся виконувати воротарське порушення Антон Деревянкин, який встигав не тільки відображати кидки чемпіонів, а й забивати.

В кінці тайму діючі чемпіони країни перевернули шальки терезів на свою користь і з перевагою в 2 м’ячі вирушили на перерву (17:15).

Гегемонія провідної гандбольної дружини України в другій половині поєдинку була більш, ніж безперечною. Перевага "Мотору“вже на 9-й хвилині зросла до 6 пунктів (23:17).

Поєдинок закінчився з рахунком 34:28, і Суперкубок знову, вчетверте поспіль відправився в клубний музей титанів українського гандболу.

Відзначимо, що в цілому в колекції трофеїв в українському гандболі поки перевага у “ЗТР” — 17 проти 15.