futbol-zhinochiy-ukrayinskiy-klub-zavoyuvav-pershu-zvityagu-na-grupovomu-etapi-ligi-chempioniv

Футбол: жіночий український клуб завоював першу звитягу на груповому етапі Ліги чемпіонів

• 16815 переглядiв

КИЇВ. 19 листопада. УНН. У четвертому турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів-2021/2022 харківський “Житлобуд-1” на виїзді переграв ісландський “Брейдаблік”, передає УНН з посиланням на прес-центр УАФ.

Чемпіон України потрапив до числа 16-ти команд, які пробилися в прем’єрний груповий етап Ліги чемпіонів УЄФА серед жіночих команд. У попередніх турах харків’янки поступилися “Реалу” (0:1) та “ПСЖ” (0:5) і зіграли внічию з “Брейдабліком” (0:0).

У виїзному поєдинку знову-таки з “Брейдабліком” українки записали до свого активу перші забиті м’ячі та першу перемогу.

На 42-й хвилині матчу Юлія Шевчук замкнула чудову передачу Ольги Овдійчук на дальню стійку, а на 74-й хвилині вже сама Овдійчук відзначилася просто неймовірним голом. Метрів із 30-ти вона закинула м’яч за комір воротарю ісландської команди й подвоїла перевагу гостей.

У результаті 2:0 — перемога “Житлобуду-1”, яка залишає харків’янкам надію на вихід до наступного етапу змагань, адже у них чотири очки, а у “Реала” (йде другим), шість балів.

У наступному турі український клуб прийматиме беззаперечного лідера квартету французький “ПСЖ”.