fk-metalist-1925-zaznav-tretoyi-pospil-porazki-v-upl

ФК "Металіст 1925" зазнав третьої поспіль поразки в УПЛ

• 14948 переглядiв

КИЇВ. 23 листопада. УНН. У Луцьку на стадіоні "Авангард" відбувся поєдинок програми 15-го туру Української Прем'єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на сайт чемпіонату.

Матч не належав до найвидовищніших. У першому таймі був зафіксований один гольовий момент, який і завершився взяттям воріт – гостьових. Забивав Пасіч. До того обидва колективи дотримувались обережного стилю гри, передусім намагаючись не пропустити. Більш активним у нападі був "Верес", саме його футболісти довше володіли м’ячем.

Так було в першому таймі, а на другий "Металіст 1925" виходив із розумінням, що треба виправляти ігрове становище, втім, харків’янам так і не вдалося досягти помітного прогресу в атакувальних діях. Натомість рівняни, вміло провівши контрвипад, збільшили рахунок до 2:0. Забити зумів Ігор Солдат.