final-yevro-2020-overtaym-zakinchivsya-nichiyeyu-komandi-gotuyutsya-do-seriyi-penalti

Фінал Євро-2020: овертайм закінчився нічиєю, команди готуються до серії пенальті

• 20729 переглядiв

КИЇВ. 12 липня. УНН. Фінальний матч Євро-2020 Італія-Англія закінчився нічиєю 1:1. На команд чекає серія пенальті, яка і визначить переможця чемпіонату. Про це пише УНН.

120 хвилин фінального матчі Євро-2020 закінчилися нічиєю між Італією та Англією. Воротарів чекає серія післяматчевих пенальті.

Люк Шоу відкрив рахунок на 2-ій хвилині матчі. Через невдалий кутовий італійців, збірна Англії пішла у контратаку, де Шоу метрів з шести відправив м'яч в ближній кут.

Італієць Леонардо Бонуччі зумів зрівняти рахунок у другому таймі.

Нагадаємо

Футбольні фанати збірної Англії намагалися взяти штурмом стадіон “Вемблі” перед фіналом Євро-2020. На фіналі Євро-2020 присутні герцог і герцогиня Кембриджські з сином.