dubl-lisenka-prinis-kolosu-rozgromnu-peremogu-v-matchi-upl

Дубль Лисенка приніс "Колосу" розгромну перемогу в матчі УПЛ

• 13020 переглядiв

КИЇВ. 12 вересня. УНН. У Ковалівці учасник єврокубків "Колос" вийшов переможцем з протистояння другого туру чемпіонату України проти "Львову", передає УНН.

"Колос" вперше зіграв на оновленому домашньому стадіоні і одразу здобув переконливий результат – 4:0. В середині тайму Володимир Лисенко залишився ніким не прикритим у чужій карній і реалізував навіс від партнера, а на старті другої половини нападник оформив дубль.

Гавриш на 69 хвилині забив після навісу з кутового, а крапку у грі поставив Ісаєнко, який забив дебютний гол на дорослому рівні.

Примітно, що галичани не перемагають в Прем'єр-лізі вже 14 матчів поспіль.

Також додамо, у турнірній таблиці "Колос" посідає 7-й рядок – 3 очки. "Львів" залишився без набраних балів.

Нагадаємо, Павелко анонсував повернення вболівальників на міжнародні матчі національних збірних.