dubl-ibragimovicha-dopomig-milanu-povernuti-odnoosibne-liderstvo-v-seriyi-a

Дубль Ібрагімовича допоміг "Мілану" повернути одноосібне лідерство в "Серії А"

• 11086 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. Італійський "Мілан" в гостях зіграв із "Кальярі" у матчі 18-го туру "Серії А" та вийшов переможцем, передає УНН із посиланням на сайт "россонері".

На 7-ій хвилині реалізований пенальті допоміг міланцям вийти вперед. Гол у активі Ібрагімовича. Також Златан забив із передачі Калабріа на 52-ій хвилині, встановивши підсумковий результат – 2:0.

Зазначимо, що з 74-ї хвилини "Мілан" грав у меншості через вилучення Салемакерса.

"Чи вірю я у чемпіонство? Я вірю у Златана", - зізнався Ібрагімович після гри.

Відзначимо, що 39-річний шведський нападник забив вже у дев'яти матчах поспіль, виходячи зі стартового складу, встановивши тим самим свій особистий рекорд у рамках європейських чемпіонатів.

Також додамо, "Мілан" набрав 43 очки і на 3 пункти відірвався від "Інтера". Далі з 34 очками йдуть "Наполі" та "Рома".

Як повідомлялося раніше в УНН, Ібрагімович назвав найсильнішого гравця в історії футболу.