dubl-dovbika-prinis-dnipro-1-yuvileynu-peremogu-v-sezoni-chempionatu-ukrayini

Дубль Довбика приніс “Дніпро-1” ювілейну перемогу в сезоні чемпіонату України

• 20022 переглядiв

КИЇВ. 21 листопада. УНН. СК “Дніпро-1” продовжив успішні виступи в УПЛ. На цей раз клуб на домашній арені обіграв “Олександрію”, інформує на сайт переможців, пише УНН.

Гості максимально зуміли використати чи не першу свою перспективну атаку — після кутового захисники дніпрян забули у штрафному майданчику Бабогло і той у дотик спрямував м’яч у сітку (0:1).

Проте пропущений м’яч тільки підляснув дніпрян, які збільшили оберти і пішли на штурм воріт суперника. Артем Довбик зрівняв цифри завдяки пенальті. А ще за хвилину господарі вийшли вперед — Ігнатенко перехопив м’яч у центрі поля, одразу знайшов Піхальонка, а той кинув у прорив Довбика, і Артем впевнено скористався власним шансом, оформивши дубль.

А незадовго до перерви своєї мети досяг і капітан “Дніпра-1” Логінов, який з третьої спроби таки переграв Білика, головою замкнувши навіс з кута поля від Кравченка — 3:1.

Дніпряни виграли десяту гру в сезоні УПЛ і з 31 балом вийшли на третій рядок. “Олександрія” шоста (23).