dinamo-zaznalo-pershoyi-porazki-v-sezoni-upl

"Динамо" зазнало першої поразки в сезоні УПЛ

• 7866 переглядiв

КИЇВ. 3 вересня. УНН. На НСК “Олімпійський” відбувся поєдинок сьомого туру Української Прем’єр-ліги в якому київське “Динамо” приймало львівські “Карпати”, повідомляє кореспондент УНН.

Ближчими аби відкрити рахунок у грі були кияни, які після прострілу Циганкова мали шанс занести м’яч у сітку, але Супряга поцілив у стійку. Проте пропустили першими “біло-сині”. Мякушко поборовся за м’яч на лівому фланзі, увійшов з ним у штрафну та прицільно прострілив на Мар’яна Шведа — 0:1.

В компенсований до першого тайму час Шведа знову залишили неприкритим у власній штрафній, чим він скористався та наніс удар в дальній нижній кут воріт Бойка — 0:2.

Починаючи з 56 хвилини “леви” догравали зустріч у меншості за другу жовту картку Мехреміча, однак кіпер львів’ян Кучинський до кінця баталії грав надійно і не пропустив жодного м’яча.

Примітно, що Циганков та Сідклей в двох моментах завдавали постріли після яких м’яч потрапляв у каркас воріт.

Таким чином, кияни зазнали першої поразки в сезоні УПЛ і з 13-ма пунктами займають третій щабель. “Карпати” набрали 8 балів і знаходяться на 8-му рядку.