dinamo-vdruge-pospil-vtratilo-ochki-v-matchi-ligi-yevropi

"Динамо" вдруге поспіль втратило очки в матчі Ліги Європи

• 11487 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Віце-чемпіон України "Динамо" прийняв датський "Копенгаген" в рамках третього туру групового раунду Ліги Європи, повідомляє УНН.

"Копенгаген" приголомшив господарів голом на 2 хвилині. Стаге з дальньої стійки скинув м'яч головою під удар Сотіріу, який зльоту направив ігровий снаряд під поперечину.

"Динамівці" почали створювати моменти і досягли свого на 53 хвилині. Саме тоді Артем Шабанов здійснив гол головою з подачі зі штрафного від Циганкова – 1:1.

Статистика "Динамо" в матчах з данськими клубами стала рівнятися 9 виграшам, 4 нічиїм і 2 поразкам. Натомість "Копенгаген" українським командам ще не програвав – 2 виграші і 3 нічиї.

Зауважимо, що кияни вперше пропустили на груповому етапі цього турніру – 5 очок, як і у "Копенгагена". "Мальме" в групі В має 4 очки, у "Лугано" одне.