dinamo-progralo-v-sparingu-klubu-z-drugoyi-ligi-ukrayini

"Динамо" програло в спарингу клубу з Другої ліги України

• 8728 переглядiв

КИЇВ. 28 червня. УНН. У першому контрольному матчі перед стартом нового сезону "Динамо" зустрілося з житомирським "Поліссям" із Другої ліги України, передає кореспондент УНН.

На 12 хвилині гості з Житомира повели у рахунку – Немтінов замкнув простріл від партнера, перекинувши м'яч за комірець воротарю. "Динамівці" відігралися до перерви. Гравець на перегляді Матар Дійє п'ятою вивів на ударну позицію Кравченка, і Микита пробив під штангу – 1:1.

Проте вирвати перемогу вдалося гостям з Житомира. Вкидання з ауту призвело до голу Голенкова – 2:1.

Стартовий склад "Динамо": Бущан - Кравченко, Алібеков, Шабанов, Сідклей - Сидорчук, Шапаренко, Андрієвський - Русин, Де Пена, Матар Дійє (гравець на перегляді).

Додамо, "Динамо" 30 червня відправиться до Австрії, де проведе п'ять товариських матчів.