devyat-zakinutikh-shayb-match-lideriv-ukhl-zavershivsya-peremogoyu-donbasu

Дев'ять закинутих шайб: матч лідерів УХЛ завершився перемогою "Донбасу"

• 13034 переглядiв

КИЇВ. 16 лютого. УНН. У центральному матчі з 9-ма закинутими шайбами 35-го туру Української хокейної ліги (УХЛ), "Донбас" переміг на виїзді "Кременчук", інформує УНН з посиланням на сайт УХЛ.

На початку другого періоду здавалося, що гості отримають впевнену звитягу, адже лідирували з розгромним результатом 4:0 завдяки двом шайбам Ляльки і Колесніковса. Проте за підсумками двох періодів господарі скоротили відставання до мінімуму. Закидали шайби Александров, Пузатов і Грігорян.

У заключній 20-хвилинці команди обмінялися голами, що не вплинуло на результат — 5:4 на користь “Донбасу”.

Отже, “Донбас” здобув 6 підряд перемогу в турнірі, а “Кременчук” першу поразку після серії з 4 виграшів в УХЛ.

Додамо, “Кременчук” втримує лідерство — 86 балів проти 77 у “Донбасу” у якого матч у запасі.