chinniy-chempion-toronto-v-overtaymi-peremig-u-matchi-vidkritti-sezonu-nba

Чинний чемпіон "Торонто" в овертаймі переміг у матчі-відкритті сезону НБА

• 9564 переглядiв

КИЇВ. 23 жовтня. УНН. Регулярний сезон НБА 2019-20 років відкрився поєдинків чинних чемпіонів "Торонто Репторс" та "Нью-Орлеан Пеліканс" на паркеті канадської команди, передає кореспондент УНН.

Старт поєдинку пройшов під диктовку гостей – 15:4, проте вже на 8 хвилині баталії "Репторс" вперше вийшли вперед (20:19). На велику перерву команди пішли за 5-точкової переваги "Пеліканс".

У другій половині на паркеті відбувалися баскетбольні гойдалки в рахунку, які переросли в напружений овертайм з якого канадському колективу вдалося вирвати перемогу – авторами переможних кидків із-за дуги стали захисника Ванвліт та Лаурі (130:122).

Відзначимо вклад у перемогу Ванвліта та Паскаля Сіакама у яких по 34 набрані бали.

Примітно, що у складі "Пеліканс" був відсутнім зірковий перший номер драфту-2019 Зайон Вілльямс, який переніс операцію на коліні.