boris-dzhonson-prokomentuvav-match-yevro-2020-ukrayina-angliya

Борис Джонсон прокоментував матч Євро-2020 Україна-Англія

• 40442 переглядiв

КИЇВ. 4 липня. УНН. Прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон привітав збірну Англії з перемогою над Україною (0:4) в 1/4 фіналу Євро-2020. Про це він написав у Twitter, передає УНН.

Цитата

“Чудова гра збірної Англії. Ми всі вболіваємо за вас в півфіналі. Поверніть футбол додому”, — написав Джонсон у Twitter.

An outstanding performance by @England tonight.

We're all behind you for the semi-finals, bring it home

— Boris Johnson (@BorisJohnson) July 3, 2021

Нагадаємо

У чвертьфіналі Євро-2020 українська збірна на чолі із Андрієм Шевченком поступилася збірній Англії з рахунком 0:4, тим самим, дозволила англійцям пройти до півфіналу чемпіонату. Президент України Володимир Зеленський прокоментував поразку української збірної у чвертьфіналі Євро-2020.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко вважає, що Англія перемогла заслужено і сказав, що матч України на такій стадії Євро — це вже велике досягнення.

Збірна України пропустила перший гол на перших хвилинах матчу і Шевченко назвав це моментом, де команда недограла.