basketbolistki-zbirnoyi-ukrayini-postupilisya-ispankam-u-vidbori-na-yevrobasket

Баскетболістки збірної України поступилися іспанкам у відборі на Євробаскет

• 10437 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. Українська збірна з баскетболу серед жінок вдома у третьому турі відбір до чемпіонату Європи з баскетболу на паркеті київського “Палацу Спорту” приймали чинних чемпіонок континенту Іспанію, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Збірна України вдало розпочала матч, вигравши стартову десятихвилинку. Незважаючи на те що іспанки запропонували дуже щільний и подекуди занадто агресивний захист проти Ягупової, свій атакуючий потенціал вчасно продемонструвала Удоденко та вдалий відрізок у дебюті провела Радулович.

У другій чверті наші дівчата зробили неприпустиму кількість втрат — 17 за половину. Саме за рахунок помилок суперниць команда Іспанії зуміла скоротити відставання у кінці чверті і в підсумку виграти першу половину — 38:35. Окремо треба відзначити три поспіль влучних дальніх від Ольховик, та триочковий Ягуопової, яка зуміла адаптуватися та додала у другій чверті.

Три поспіль персональні фоли Білоцерківської та 4 командних менш ніж за 2 перші хвилини третьої чверті стали неприємним початком другої половини для “жовто-блакитних”. Але наші дівчата зуміли повернутися до гри, коли зосередились на командному нападі. Триочкові Удоденко та Ольховик не дозволили втекти іспанкам, а вдалий відрізок у захисті та дві результативні атаки допомогли українкам залишити лише 4 очки від переваги чемпіонок Європи перед вирішальною десятихвилинкою.

Першої суттєвої втрати наставник України Горан Бошкович зазнав за 8 хвилин до фінальної сирени, коли 5 фол отримала Ганна Ольховик. Через декілька хвилин остаточно повернула команду до гри Удоденко, яка набрала 8 очок поспіль, реалізувавши два триочкових. Рахунок став рівним — усе вирішувалося на останніх хвилинах. Наші суперниці, зокрема Ніколс, яка зі своїх 13 очок 11 набрала у заключній чверті, реалізували свої кидки у кінці матчу, а вирішальні атаки українок навпаки були хибними — 68:72.

Статистика Україна: Удоденко 21 очко + 10 підбирань — 8 втрат, Ягупова 20, Ольховик 12, Радулович 9, Білоцерківська 2 — старт, Науменко 2 + 5 передач, 2 — 6 втрат, Яцковець 0.

Таким чином, збірна України після перемог над Нідерландами та Болгарією зазнала першої поразки у кваліфікації, поступившись кращій команді континенту.

Додамо також, у третьому турі кваліфікації українська збірна також гратиме на домашньому майданчику. Підопічні Горана Бошковича 14 лютого о 19:00 у київському “Палаці спорту” протистоятимуть збірній Нідерландів.