basketbolisti-a-pustoviy-i-v-kravtsov-prodovzhili-rezultativni-vistupi-v-ispaniyi

Баскетболісти А.Пустовий і В.Кравцов продовжили результативні виступи в Іспанії

• 10314 переглядiв

КИЇВ. 13 лютого. УНН. Центрові збірної України Артем Пустовий і В'ячеслав Кравцов провели в своїх клубах поєдинки 21 туру чемпіонату Іспанії, передає УНН з посиланням на сайт АСВ (чемпіонату Іспанії).

В.Кравцов з'явився у стартовій п'ятірці "Валенсії" у домашньому матчі проти свого колишнього колективу "Сарагоси", який команда українця виграла з рахунком 100:67. Наш співвітчизник відіграв 15 хвилин, набрав 11 очок (5/7 двоочкових, 1/4 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в атаці) при 1 фолі.

Ще один український "бігмен" А.Пустовий, який виступає за "Обрадойро", зупинився за крок від перемоги над "Басконією".

Команда українця поступилася на виїзді з рахунком 76:77, а сам А.Пустовий, вийшовши в старті, відіграв 13 хвилин, набрав 8 очок (4/4 двоочкових), зробив 3 підбирання та 1 блок-шот при 3 фолах.

Нагадаємо, що "Валенсія" В.Кравцова після 21 туру займає 3 місце в турнірній таблиці з 14 перемогами в 19 матчах, а "Обрадойро" з 5 перемогами в активі йде на передостанньому 16-му місці.