basketbolist-mikhaylyuk-proviv-nayrezultativnishiy-poyedinok-sezonu-v-nba

Баскетболіст Михайлюк провів найрезультативніший поєдинок сезону в НБА

• 12417 переглядiв

КИЇВ. 14 січня. УНН. Український захисник "Детройт Пістонс" Святослав Михайлюк провів свій найрезультативніший матч в нинішньому сезоні, повідомляє кореспондент УНН.

У зустрічі з Мілуокі, яку його команда програла з рахунком 101:110, Михайлюк отримав 18 хвилин ігрового часу. До великої перерви українець не мав жодної хиби, реалізувавши з гри три із трьох кидків.

Загальний доробок українця рівняється 18 очкам (4/5 двоочкових, 2/4 триочкових, 4/5 штрафних), 1 підбиранню. 18 очок – новий рекорд сезону Михайлюка.

Примітно, що "Пістонс" зазнали 9 поразки в сезоні при 2 перемогах, які були здобуті в домашніх поєдинках.