zorya-zigrala-vnichiyu-u-zaklyuchniy-gri-pershogo-trenuvalnogo-zboru

"Зоря" зіграла внічию у заключній грі першого тренувального збору

• 10356 переглядiв

КИЇВ. 29 січня. УНН. В Туреччині бронзовий призер чемпіонату України луганська "Зоря" відіграв контрольну баталію із польським ФК "Арка" з міста Гдиня, передає УНН з посиланням на прес-службу "біло-чорних".

Почалася зустріч для українського колективу вкрай невдало і до 13-й хвилині "Зоря" програвала 0:2 – дубль Жебраковскі.

Проте, проявивши характер, підопічні Юрія Вернидуба змогли відігратися, забивши у ворота суперника два м'ячі. Перший точний удар на рахунку Максима Луньова (29 хвилина), а другий м'яч провів Желько Любенович (60) – 2:2.

Варто відзначити, що у складі поляків матч відіграв екс-лідер донецького "Олімпіку" Андрій Богданов.

Таким чином, на першому зборі в скарбничці у "Зорі" дві перемоги, два нічийних результати і дві поразки. Різниця забитих і пропущених м'ячів – 11:8.

Примітно, що кращими бомбардирами луганчан на даному зборі стали: Артем Громов – 3 голи, Желько Любенович – 3 та Іурі – 2.