zorya-svyatkuvala-peremogu-u-zaklyuchniy-gri-na-zborakh-v-turechchini

"Зоря" святкувала перемогу у заключній грі на зборах в Туреччині

• 11478 переглядiв

КИЇВ. 6 лютого. УНН. Фінальний контрольний поєдинок на зборах в Туреччині ознаменувався перемогою луганської "Зорі" над тбіліським "Динамо", передає УНН з посиланням на сайт "Зорі".

Перший небезпечний момент створив суперник після штрафного, але Нікола Василь повністю контролював ситуацію. Кілька хвилин по тому ще один момент був біля бронзового призера УПЛ і знову голкіпер зіграв надійно.

На 16-й хвилині грузинський колектив вийшов вперед. Суперник реалізував удар після навісу зі штрафного.

Проте на 28-й хвилині Андрейс Циганікс грамотно зруйнував контратаку суперника, м’яч в два дотики був доставлений від штрафної “Зорі” до штрафної “Динамо”, де опинився Владислав Кочергін і чітко послав м’яч у сітку воріт — 1:1.

Вже на 77-й хвилині “Зоря” вийшла вперед. Відмінна атака, м’яч опинився у Данила Алефіренко і після його точного удару затріпотів у сітці “Динамо” — 2:1.

Ця зустріч поставила крапку в турецькому зборі луганської “Зорі”. Вже завтра наша команда повертається додому.

Зоря” у першому поєдинку після зимової перерви УПЛ, 13-го лютого прийматиме чернігівську “Десну”.