zorya-obigrala-turetskiy-klub-u-zaklyuchniy-gri-trenuvalnogo-zboru-zakordonom

“Зоря” обіграла турецький клуб у заключній грі тренувального збору закордоном

• 15604 переглядiв

КИЇВ. 14 липня. УНН. Луганська “Зоря” завдала поразки турецькому ФК “Аланьяспор” в контрольного поєдинку на території Туреччини, інформує УНН з посиланням на сайт “Зорі”.

На 35-й хвилині після деякої непевності в діях гравці суперники перехопили м’яч, увірвалися в штрафну, пішов пас і рахунок в матчі “Аланьяспор” відкрив.

Тільки на 72-й хвилині рахунок був зрівняний. Штрафний, Сергій Булеца подав у район 11-ти метрів, а Віталій Вернидуб бездоганно зіграв головою — 1:1.

І шальки терезів таки схилилися в сторону “Зорі” за півхвилини до фінального свистка. Перемогу подарував нам Артем Громов. Скориставшись помилкою суперника, він перехопив м’яч і відправив його у ворота “Аланьяспора” — 2:1.

Примітно, що це був заключний спаринг “чорно-білих” у Туреччині.

17 липня бронзовий призер минулого сезону проведе товариський матч проти “Дніпра-1”.