zinchenko-dopomig-manchester-siti-obigrati-pszh-ta-vigrati-grupu-ligi-chempioniv

Зінченко допоміг “Манчестер Сіті” обіграти “ПСЖ” та виграти групу Ліги чемпіонів

• 22062 переглядiв

КИЇВ. 25 листопада. УНН. У матчі п’ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів “Манчестер Сіті” півзахисника збірної України Олександра Зінченка на власному стадіоні приймав французький “Парі Сен-Жермен” у матчі, який носив характер центрального в даному ігровому дні, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Український футболіст вийшов у стартовому складі господарів і відіграв до 54-ї хвилини зустрічі, що закінчилася перемогою його команди з рахунком 2:1. З 50-ї хвилини поєдинку парижани передували завдяки голу Мбаппе, але Стерлінг та Габріель Жезус принесли англійцям три очки.

Маючи в активі 12 очок, “Манчестер Сіті” достроково посів перше місце у квартеті А й здобув путівку до 1/8 фіналу. “ПСЖ” відстає на чотири пункти.

Доповнення

В іншому поєдинку квартету А “Брюгге” Едуарда Соболя поступився “РБ Лейпцигу” — 0:5.