zbirna-ispaniyi-stala-pershim-pivfinalistom-yevro-2020

Збірна Іспанії стала першим півфіналістом Євро-2020

• 29744 переглядiв

КИЇВ. 2 липня. УНН. Першим півфіналістом Євро-2020 стала збірна Іспанії, яка отримала перемогу над збірною Швейцарії уже в драматичній серії пенальті 3:1. Про це пише УНН.

Основні 90 хвилин матчу команди завершили нічиєю 1:1. Іспанія відкрила рахунок завдяки удару Хорді Альби, від якого м'яч рикошетом від Дениса Закарії влетів у ворота Ян Зоммера. Цей автогол став десятим на цьому Євро. Швейцарія відігралася у другому таймі завдяки голу Джердана Шакірі.

Дійшовши до серії пенальті, перемогу все таки вибороли іспанці. У півфіналі команда Луїса Енріке зіграє з переможцем пари Бельгія - Італія.

Додатково

Збірна України обіграла в додатковий час команду Швеції з рахунком 2:1 і вперше в історії вийшла в чвертьфінал чемпіонату Європи.  У чвертьфіналі чемпіонату Європи збірна України зіграє з командою Англії 3 липня в Римі.