Будівля належить Фонду державного майна України, там знаходиться Інститут травматології та ортопедії АМН.
"Чому для зборів засновників алкогольної, кондитерської та будівельної компаній було вибрано саме це місце - залишається під питанням. Незважаючи на те, що установа державне, на відкриті збори не були допущені ні представники громадськості, ні журналісти ", - йдеться в матеріалі" СтопКор ".
Нардеп Микола Стефанчук, який є членом Комітету з правової політики та одним із співавторів ряду антирейдерских законів, тільки після тривалих суперечок з охороною зміг потрапити всередину.
Як розповів Стефанчук, до нього звернулися представники громадськості, які повідомили, що стурбовані можливим незаконним проведенням зборів і подібності ситуації зі спробою рейдерського захоплення.
За словами адвоката однієї із сторін Олени Фролової, для фіксації численних порушень процедури проведення зборів їй довелося викликати представників поліції: "Іншого шляху не було. Дорогу громадськості та ЗМІ перегородили міцні чоловіки ".
Адвокат підкреслила, що друга сторона відмовилася фіксувати в протоколі її заперечення про проведення зборів без належного повідомлення третього учасника.
За словами Фролової, вона являє власника 50% активів. У ініціатора проведення зборів - Миколи Петренка, - 25%. Третій стороні про захід не було повідомлено взагалі.
"Петренко сам призначив збори, сам не прийшов ... Крім того, схоже, що в будівлі, крім представників Петренко, нікого не було", - розповіли громадські активісти.
За даними фактами в поліцію були написані відповідні заяви. Правоохоронці Шевченківського району Києва вирішують питання про відкриття справи за статтею 171 КК "Перешкоджання законній професійній діяльності журналістів". Слідчі встановлюють всі обставини подій.