yuniorska-zbirna-ukrayini-obigrala-frantsuziv-na-chempionati-svitu-z-khokeyu

Юніорська збірна України обіграла французів на чемпіонаті світу з хокею

• 16986 переглядiв

КИЇВ. 16 грудня. УНН. Юніорська збірна України з хокею вдало провела третій поєдинок в рамках чемпіонату світу з хокею, що триває у Таллінні, повідомляє УНН з посиланням на ФХУ.

Юніорська збірна України з хокею шокувала прописних фаворитів французів божевільним першим періодом. Стартову 20-хвилинку “жовто-блакитна” команда виграла 5:1, та ще й Михайло Сімчук не реалізував булліт.

Важко сказати, чи після такого, майже бездоганного відрізку українці занадто рано повірили в перемогу, чи то Франція додала сильно аж настільки, однак перевагу вже до сьомої хвилини третього періоду наші хокеїсти не лише розгубили, а й дозволили суперникам вийти вперед.

Від такого болісного удару оговтається далеко не кожна доросла команда. Але українські юніори продемонстрували вміння тримати удар і спершу після кидка Сімчука у порожні ворота відігралися, а в овертаймі після розіграної тим же Сімчуком, Коржилецьким і Гребеником комбінації вирвали перемогу — 7:6.

Четвертий поєдинок українська команда проведе 17 грудня. Починаючи з 12:30 за київським часом відбудеться баталія проти словенців, які стартових три поєдинки виграли.

В активі українців два виграші і одне фіаско.