yu-draslera-nazvano-peremozhtsem-nominatsiyi-zolotiy-myach-kubka-konfederatsiy

Ю.Дракслера названо переможцем номінації Золотий м'яч Кубка Конфедерацій

• 13952 переглядiв

КИЇВ. 3 липня. УНН. ФІФА підбила підсумки Кубка Конфедерацій-2017 і нагородила футболістів в трьох індивідуальних номінаціях, інформує УНН з посиланням на сайт ФІФА.

Приз найкращому гравцеві Кубка Конфедерацій 2017 "Золотий м'яч adidas" - дістався капітану збірної Німеччини Юліану Дракслер.

Ю.Дракслер - один з трьох футболістів у складі збірної Німеччини (нарівні з Себастьяном Руді і Йозуа Кімміхом), які зіграли у всіх п'яти матчах "бундестім" на "турнірі чемпіонів", і в усіх п'яти зустрічах капітан виявив себе справжнім лідером.
Крім того, кращим голкіпером і володарем "Золотої рукавички adidas" став чилієць Клаудіо Браво. Німецький нападник Тімо Вернер отримав "Золоту бутсу adidas" як кращий бомбардир турніру.

Примітно, що збірна Німеччини була відзначена Призом "Fair play" за чесну гру.

Нагадаємо, що обігравши у фіналі збірну Чилі з рахунком 1:0, національна команда Німеччини вперше в своїй історії виграла Кубок Конфедерацій ФІФА.