yevro-2020-viznachivsya-pershiy-uchasnik-pley-off

Євро-2020: визначився перший учасник плей-офф

• 19036 переглядiв

КИЇВ. 18 червня. УНН. Збірна Італії під орудою Роберто Манчіні вдруге поспіль виграла з рахунком 3:0 (цього разу у Швейцарії) і достроково гарантувала собі путівку в 1/8 фіналу, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Команди почали зустріч на високих швидкостях, і голи довго чекати не довелося. Капітан італійців Джорджіо К’єлліні був упевнений, що відкрив рахунок на 19-й хвилині, але м’яч скасували, і сам футболіст майже відразу покинув поле через пошкодження.

На 26-й хвилині господарі все ж вийшли вперед. Локателлі розігнав атаку, знайшовши передачею Доменіко Берарді, який прискорився по правому флангу, на швидкості промчав повз захисників і прострілив у штрафну, куди якраз нагодився сам Локателлі — 1:0.

Незабаром після перерви “опорник” оформив дубль. На цей раз Локателлі вдався разючий удар в нижній кут з-за меж штрафного. Це був перший дубль в кар’єрі Локателлі.

Що до кіпера італійців Джанлуїджі Доннарумми, роботи у нього було відверто небагато, але після удару Стівена Цубера довелося по-справжньому включитися і йому. Це був найкращий момент швейцарців за весь матч. А італійці не зупинилися на досягнутому і довели справу до розгрому. Потужним ударом Чіро Іммобіле поставив крапку в матчі, за підсумками якого “адзуррі” застовпили місце в 1/8 фіналу.

Довідка

Італійці не програють в 29 матчах поспіль (24 виграші). Останньої поразки вони зазнали у вересні 2018 роки від Португалії.