yarmolenko-proviv-pershu-zustrich-pislya-vidnovlennya-vid-travmi

Ярмоленко провів першу зустріч після відновлення від травми

• 8570 переглядiв

КИЇВ. 12 липня. УНН. Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко відіграв у складі "Вест Хему" контрольний поєдинок з австрійським "Альтахом", інформує УНН з посиланням на УАФ.

Після дев'ятимісячної перерви, пов'язаної з важкою травмою, яку він отримав у жовтні минулого року, український півзахисник з'явився у складі "молотобійців". Наш співвітчизник вийшов на поле на початку другого тайму товариського матчу з австрійським "Альтахом" і відіграв до фінального свистка.

Ярмоленко запам'ятався непоганою передачею на Джоша Каллена, з ударом якого воротар суперників упорався з великими труднощами. Далі українець діяв менш активно і результативними діями не відзначився.

"Кілька хороших перших торкань від Ярмо!", - так охарактеризував гру Ярмоленка твіттер лондонського колективу.

Варто відзначити, що сам поєдинок завершився з рахунком 3:2 на користь "Вест Хему".