yarmolenko-dopomig-borusyii-ominuti-porazki-v-matchi-bundesligi

Ярмоленко допоміг "Борусїі" оминути поразки в матчі Бундесліги

• 14722 переглядiв

КИЇВ. 28 січня. УНН. Український футболіст Андрій Ярмоленко взяв участь у поєдинку 20-го туру німецької Бундесліги між дортмундською "Борусією" та "Фрайбургом", повідомляє УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

Матч 20-го туру Бундесліги для господарів розпочався доволі вдало: Кагава відкрив рахунок вже на 9-й хвилині. Але потім дортмундці пропустили двічі. За хвилину до другого голу на полі із заміни з’явився Ярмоленко. І, зрештою, саме з флангової подачі українця розпочалася атака, яка врятувала господарів від поразки. Відзначився Толян — 2:2.

Зазначено, що після 20-ти турів “Борусія” наразі посідає п’яте місце в турнірній таблиці Бундесліги (31 пункт).

Примітно, що Ярмоленко уже вдруге поспіль не потрапив до стартового складу “Борусії”.

Додамо також, у нинішній кампанії Ярмоленко провів у складі дортмундської команди 24 матчі, забив шість м’ячів і зробив п’ять гольових передач.