vorskla-zavoyuvala-pershu-peremogu-u-novomu-sezoni-upl

"Ворскла" завоювала першу перемогу у новому сезоні УПЛ

• 9782 переглядiв

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Полтавська "Ворскла" приймала "Рух" у поєдинку другого туру Української Прем'єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на сайт УПЛ.

У першому таймі звітного матчу “Ворскла” не завжди була переконливою, а “Рух” більшу частину ігрового часу не поступався супернику в жодному компоненті футбольного мистецтва. За подібних обставин велику роль відіграють окремі виконавці, й до перерви таким став опорник полтавців Скляр. Він і вивів свою команду вперед, а за кілька хвилин втратив нагоду подвоїти рахунок.

У другому таймі полтавці продовжували нагнітати, що, врешті-решт, дало їм змогу подвоїти рахунок. Львів’яни натомість, діючи у звичній комбінаційній манері, не мали з того помітного зиску — біля воріт “Ворскли” небезпечні моменти були рідкістю. Врешті, матч так і завершився з рахунком 2:0 на користь господарів поля.

В активі “Ворскли” стало чотири очки, а “Рух” залишився без набраних пунктів.