viznachilisya-devyat-uchasnikiv-tretogo-raundu-kubka-ukrayini-z-futbolu

Визначилися дев'ять учасників третього раунду Кубка України з футболу

• 11789 переглядiв

КИЇВ. 17 вересня. УНН. У другому попередньому етапі розіграшу Кубка України з футболу взяли участь і провідні команди Першої ліги, але амбітній “Волині” після поразки від “Прикарпаття” довелося зійти з дистанції, передає УНН з посиланням на сайт УАФ.

Лучани виступали без кількох ключових виконавців. Цікаво, що у стартовому складі “Прикарпаття” були Ростислав Волошинович і Ярослав Конкільняк, які минулого сезону ще грали за “Волинь”, але на розминці Конкільняк травмувався, і довелося терміново шукати йому заміну. Добре знав можливості господарів і новий керманич “Прикарпаття” Руслан Мостовий, який раніше очолював молодіжний склад волинян. Долю напруженого поєдинку вирішив пенальті, реалізований наприкінці першого тайму іванофранківцем Романом Барчуком — 1:0.

Ще в кількох протистояннях жереб звів між собою першолігові колективи, і після впертої боротьби змушені були розпрощатися з кубковими надіями “Чорноморець”, “Кремінь”, “Оболонь” і “Альянс”. Зокрема, одесити в південному дербі поступилися географічним сусідам із Миколаєва. Перед перервою настрій гостям зіпсував голеадор “містян” Вадим Яворський. У другому таймі “моряки” намагалися врятуватися від поразки, проте підопічні Іллі Близнюка вміло пресингували, ускладнюючи “Чорноморцю” пошук вільних зон, і зуміли відсвяткувати звитягу — 1:0.

Доволі несподіваний результат було зафіксовано в Сумах, де “Альянс” приймав “Верес”. У другому таймі гості тричі змусили господарів розпочинати із центра поля, а свої ворота зберегли недоторканими — 0:3.

Зазначимо, що путівки далі також отримали “Кривбас”, який розгромив “Таврію” (4:1), “Агробізнес” завдяки виграшу над “Ужгородом” (1:0), “Вікторія” через перемогу у серії пенальті над “Діназом” (0:0, 8:7 по пенальті), а також вінницька “Нива” і “ВПК-Агро”.