vinnipeg-stav-zaklyuchnim-uchasnikom-finaliv-konferentsiy-pley-of-kubku-stenli

"Вінніпег" став заключним учасником фіналів конференцій плей-оф Кубку Стенлі

• 7794 переглядiв

КИЇВ. 13 травня. УНН. “Вінніпег Джетс” переміг “Нешвілл Предаторз” у вирішальній сьомій грі серії другого раунду плей-оф Кубку Стенлі, повідомляє УНН з посиланням на сайт НХЛ.

Вирішальним фактором у цій зустрічі стала невпевнена гра основного голкіпера “Нешвілла” Пеккі Рінне. На дев’ятій хвилині першого періоду 35-річний фін пропустив шайбу поряд з ближньою штангою після кидка захисника Тайлера Майерса з нульового кута. Шайба пролетіла по червоній лінії, вдарилася об щиток і прошмигнула в сітку.

Другий гол у ворота Рінне трапився через пару хвилин, і це був теж курйозний момент. Форвард “Вінніпега” Пол Штясни показав, що їде за рамку. Але зробив різкий фінт і завдав кидок незручною стороною крюка — знову в ближній кут. З цим голкіпер “Предаторз” впорався, але Штясни на добиванні кинув верхом — і Рінне знову пропустив поруч з ближньою штангою. У наслідку впевнена звитяга “Джетс” 5:1.

“Я думаю, у нас дуже-дуже хороші лідери в роздягальні, тому нам вдалося швидко повести з рахунком 2:0. Вони вміють готувати себе до найважливіших матчів і роблять потрібні речі, про що я їх прошу. По-перше, підтримують високу швидкість команди. По-друге, грають так, що всі отримують задоволення від хокею. Майстерність, впевненість, кураж. У них це є, і початок матчу нам вдався”, — пояснив головний тренер гостей Пол Моріс.

Таким чином, завдяки виграшу в серії з рахунком 4:3, “Вінніпег” зіграє у фіналі Західної конференції з новачком Ліги “Вегас Голден Найтс”.

Додамо також, в іншому фіналі конференції (Сходу) зійдеться “Тампа-Бей” і “Вашингтон”.