vigrali-vtretye-pospil-bk-klippers-nablizivsya-do-vikhodu-v-final-konferentsiyi-nba

Виграли втретє поспіль: БК “Кліпперс” наблизився до виходу в фінал конференції НБА

• 14151 переглядiв

КИЇВ. 18 червня. УНН. В рамках плей-офф НБА відбувся п’ятий поєдинок другого раунду плей-офф Західної конференції — переможець конференції за підсумками регулярного чемпіонату “Юта Джаз” приймала “Лос-Анджелес Кліпперс”, передає кореспондент УНН.

У першій половині матчу “Юта” повела у рахунку завдяки феноменальному показнику кидків з-за триочкової дуги — 17 влучних дальніх. Проте у третій чверті, а також більшу частину заключної 12-хвилинки, баскетболісти “Джаз” не реалізували жодного триочкового. Натомість “Кліпперс” скористалися цим, заволоділи перевагою у рахунку та довели матч до перемоги — 119:111.

Примітно, що за “Кліпперс” вперше цього плей-офф матч пропускав головна зірка клубу — форвард Кавай Леонард (травма коліна). Лідерські якості на себе взяв Пол Джордж, який провів на майданчику трохи більше 40 хвилин, і зібрав унікальну статистику для “Кліпперс”. На рахунку форварда 37 очок (12 з 22 з гри, 3 з 9 триочкових, 10 з 11 з лінії штрафних), 16 підбирань і 5 передач.

Зауважимо, що перші дві зустрічі у серії виграли гравці “Джаз”, але наразі “Кліпперс” переломили хід в серії та завоювали три перемоги поспіль (3:2).

Шостий матч за участю цих команд пройде 19 червня. Серія триватиме до чотирьох перемог одного з колективів.