upl-kolos-zdobuv-minimalniy-vigrash-u-zaklyuchnomu-kalendarnomu-matchi

УПЛ: “Колос” здобув мінімальний виграш у заключному календарному матчі

• 16767 переглядiв

КИЇВ. 13 грудня. УНН. В заключному поєдинку календарного року Української Прем’єр-ліги ФК “Колос” здобув вольову вольову перемогу над “Минаєм” з рахунком 2:1, інформує УНН з посиланням на сайт переможців.

Сама гра розпочалася для ковалівців неприємно — на 11-ій хвилині Олег Вишневський вразив ворота Євгенія Волинця після прострілу з правого флангу від Михайла Месхі. Після цього було домінування господарів, а Володимир Лисенко та Олег Ільїн мали свої шанси, проте ворота закарпатців залишилися сухими.

Героєм став захисник Олександр Чорноморець. На 87-ій хвилині він заробив пенальті, коли рукою у своєму карному майданчику зіграв Богдан Векляк. Вадим Мілько реалізував “точку”, зрівнявши результат — 1:1. Ковалівці спіймали кураж і на останній хвилині після подачі Нурієва зі штрафного “Чорноморець” приніс неймовірну перемогу “Колосу” в заключному матчі перед зимовою паузою.

“Колос” завоював 24 очки в чемпіонаті та перемістився на восьмий рядок. “Минай” йде передостаннім (10).