ukrayintsi-vigrali-nizku-medaley-na-chye-z-vesluvannya-sered-molodi

Українці виграли низку медалей на ЧЄ з веслування серед молоді

• 11262 переглядiв

КИЇВ. 27 червня. УНН. У Белграді (Сербія) фінішував чемпіонат Європи з веслування на байдарках та каное серед молоді та юніорів. Про це інформує Мінмолодьспорту України, передає УНН.

За підсумками континентальної першості в активі “синьо-жовтої” збірної 12 нагород, з яких вісім найвищого ґатунку.

З повним комплектом нагород додому повернуться каноїсти Юрій Вандюк та Андрій Рибачок. Їх каное-двійка здобула “срібло” у заїзді на 500 м та “бронзу” на вдвічі довшій дистанції. Разом з колегами Артемом Баладіним та Олегом Боровиком, у складі каное-четвірки Вандюк та Рибачок піднялися на найвищу сходинку п’єдесталу, здобувши перемогу на дистанції 500 м.

Найшвидшою на дистанції 200 метрів стала байдарка-двійка наших співвітчизників у складі Івана Семикіна та Кирила Черноморова. Семикін також фінішував третім у фінальному заїзді байдарок-одиночок на 200 м.

Володарем двох найвищих нагород став байдарочник Олег Кухарик. Він здобув перемоги на дистанціях 500 та 1000 м.

Чемпіонські титули в одиночних заїздах також здобули байдарочник Дмитро Даніленко на 500 м та каноїст Денис Філатов на 200м, які змагалися в категорії “юніори”.

Серед молоді володарями золотих нагород на дистанції 500 м стали каноїсти Людмила Лузан та Павло Алтухов, в активі якого також “срібло” в одиночних заїздах на 1000 м.

Додамо також, на континентальній першості вели боротьбу 26-країн учасників — близько 900 спортсменів, серед яких 39 веслувальників з України.

Як повідомляв УНН, українки вибороли “золото” на етапі Кубку світу з веслування.