ukrayintsi-vigrali-chotiri-zolota-na-legkoatletichnomu-yuniorskomu-chempionati-abaf

Українці виграли чотири "золота" на легкоатлетичному юніорському чемпіонаті ABAF

• 14353 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. Стамбул прийняв юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні, де медальними здобутками відзначилися представники України, інформує УНН з посиланням на ФЛАУ.

У секторі для стрибків у висоту Олег Дорощук підтвердив статус фаворита і переміг з рекордом чемпіонату – 2,20 м. Андрій Дибка виграв змагання зі стрибків з жердиною (5,10 м).

Ще два "золота" до скарбнички збірної поклали дівчата. Світлана Жульжик виграла змагання з бігу на 800 метрів і встановила рекорд чемпіонату (2:07,51 хв). Марія Буряк перемогла з бігу на 400 метрів (55,19 с), а Анна Орлова фінішувала п’ятою (56,20 с).

У підсумку відзначимо, що українці виграли чотири "золота" і посіли друге місце у медальній таблиці. Вище лише господарі змагань збірна Туреччини (21 медаль – вісім "золотих"). Всього участь у змаганнях взяли команди з 21 країни.