ukrayinski-vesluvalniki-vigrali-sribnu-nagorodu-yevropeyskikh-igor

Українські веслувальники виграли срібну нагороду Європейських ігор

• 9344 переглядiв

КИЇВ. 27 червня. УНН. Фінальний заїзд C2 1000 м, що проводився в місті Заславль Мінської області, приніс "срібло" у веслуванні в рамках Європейських ігор, авторами якого стала українська чоловіча каное-двійка Юрій Яндюк та Андрій Рибачок, інформує УНН з посиланням на НОК України.

Результат 3:41,692 хв забезпечив перевагу українських спортсменів над російськими веслувальниками Іллею Первухіним та Кирилом Шамшуріним (3:42,547) і приніс Україні 21-шу нагороду ІІ Європейських ігор.

Зазначено, що очолили медальну трійку каноїсти з Румунії Віктор Махалакі та Кіріла Каталін, які показали час 3:40,919.

"Для нас це перші змагання такого високого рівня, на якому зібрані найсильніші спортсмени Європи. Звичайно ми хотіли виграти, налаштовувалися лише на перемогу. Трошки не вистачило, проте ми показали свій максимум. Будемо працювати й надалі, виправляти помилки й обов'язково вигравати", - наголосив Рибачок.

Додамо, наразі збірна України втримує місце в топ-4 медального заліку Ігор в Мінську.