ukrayinski-legkoatleti-viboroli-nizku-nagorod-na-mizhnarodnikh-zmagannyakh

Українські легкоатлети вибороли низку нагород на міжнародних змаганнях

• 9426 переглядiв

КИЇВ. 7 червня. УНН. Представники України святкували перемоги та потрапили до призерів легкоатлетичних турнірів, котрі проходили на територіях Іспанії, Естонії, Угорщини, Чехії та Австрії, передає УНН з посиланням на ФЛАУ.

В Андухарі (Іспанія) сестри Бризгіни показали однаковий час з бігу на 200 метрів (23,85 с), і лише фотофініш визначив, хто ж був швидшим. Анастасія Бризгіна стала другою, а Єлизавета посіла третє місце. Вікторія Кащеєва фінішувала восьмою (25,13 с). Сергій Смелик був третім з бігу на 100 метрів (10,42 с).

Ольга Ляхова відзначилася перемогою в Празі у бігу на 800 метрів, виконавши норматив на чемпіонат світу. Її час – 2:00,75 хв. У секторі для метання молота Ірина Новожилова посіла шосте місце (66,25 м).

Яна Качур відсвяткувала подвійну перемогу на змаганнях у Тарту (Естонія) – з бігу на 100 і 200 метрів. 100-метрівку вона подолала за 11,84 с, а вдвічі довшу дистанцію – за 23,83 с. Владислав Чепурний був четвертим з бігу на 100 метрів серед чоловіків (11,02 с).

Успіхи переслідували українців і в Будапешті (Угорщина). Владислав Аршинник (2,12 м) і Вадим Кравчук (2,10 м) оформили переможний дубль у секторі для стрибків у висоту. У цій же дисципліні, але у змаганнях жінок, перемогла також наша спортсменка, Анна Пилявець (1,74 м), а Анастасія Матвійок замкнула першу трійку (1,71 м). Віталій Капітанець фінішував четвертим з бігу на 3000 метрів з перешкодами (9:07,75 хв). Андрій Гусар став четвертим з потрійного стрибка (14,60 м).

Додамо, що в Іннсбруку (Австрія) Кристина Гришутина стала другою зі стрибків у довжину (6,31 м).