ukrayinska-kanoyistka-lyudmila-babak-zdobula-dva-zolota-na-etapi-kubka-svitu-z-marafonu-v-prazi

Українська каноїстка Людмила Бабак здобула два "золота" на етапі Кубка світу з марафону в Празі

• 147433 переглядiв

КИЇВ. 30 травня. УНН. На марафонському етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное-2022 у столиці Чехії Празі розіграли медалі серед жіночих каное-одиночок на короткій дистанції. “Золото” в цій дисципліні здобула титулована українка Людмила Бабак. Про це повідомляє “Суспільне|спорт”, передає УНН.

Спортсменка стала найкращою на дистанції 3,4 км. Бабак фінішувала першою з часом 19:33.800 хвилини, випередивши німкеню Лайлу Гейне на майже 57 секунд. На третій позиції завершила змагання чешка Елішка Копанічова.

Пізніше Бабак додала до цієї перемоги ще один титул — на 15.4 км, де вона стала найкращою з результатом 1:29:13.200 години. Людмила на п’ять хвилин випередила іншу українку — Катерину Безнюк, яка виборола “срібло”. З “бронзою” фінішувала Гейне.

Кубок світу-2022 з марафону. Прага (Чехія). Каное-одиночка, коротка дистанція. Жінки:

• Лайла Гейне (Німеччина) +7:15.600

Окрім Бабак і Безнюк, медаль Україні приніс Роман Григоренко. Спортсмен завоював “бронзу” в чоловічій каное-одиночці серед юніорів на короткій дистанції з результатом 19:25.500. Його випередили німці Морітц Газенак та Нілс Редер.