ukrayinki-vnichiyu-zavershili-pershu-gru-pley-of-vidboru-do-chs-2017-z-gandbolu

Українки внічию завершили першу гру плей-оф відбору до ЧС-2017 з гандболу

• 9212 переглядiв

КИЇВ. 10 червня. УНН. Жіноча збірна України з гандболу зіграла внічию з Іспанією в першому матчі плей-оф за вихід на чемпіонат світу-2017. Матч, який проходив на арені в Сумах, завершився з рахунком 24:24. Про це повідомляє ФГУ, передає УНН.

Перший тайм склався невдало для підопічних Бориса Чижова. У другій десятихвилинці тайму українки дозволили іспанкам піти у відрив, і в підсумку 30 хвилин матчу завершилися з рахунком 10:16. Однак з самого старту другої половини наша збірна зробила ривок 6:1 і зрівняла рахунок.

В останні хвилини матчу українки вийшли вперед — 24:22, проте до кінця поєдинку іспанки закинули двічі, а наші гандболістки не змогли розпечатати ворота опоненток. У підсумку 24:24, і путівку на чемпіонат світу отримає команда, яка виграє в другому матчі.

Найрезультативнішою в збірній України стала Вікторія Борщенко. Капітан записала на свій рахунок більше третини голів команди — 9. По три м’ячі закинули Ольга Передерій та Лілія Горільская.

Зауважимо, що повторна зустріч команд відбудеться в середу, 14 червня в Малазі.