ukrayinets-len-proviv-nayrezultativnishu-gru-u-skladi-sakramento

Українець Лень провів найрезультативнішу гру у складі "Сакраменто"

• 16828 переглядiв

КИЇВ. 9 березня. УНН. Український центровий Олексій Лень провів результативний виступ за "Сакраменто Кінгс" у домашній грі проти чинних чемпіонів НБА "Торонто Репторс", повідомляє кореспондент УНН.

Лень вийшов на паркеті лише на початку другої чверті, але провів при цьому напрочуд ефективний відрізок за який набрав 11 очок при 5 підбираннях, забивши кілька слем-данків, м'ячів з-під кільця та реалізував штрафні спроби.

Загалом бігмен "Кінгз", вийшовши з лаки запасних, зіграв 15 хвилин, набрав 15 очок (6/9 двоочкових, 3/3 штрафних), зробив 7 підбирань, 2 блок-шота і 1 передачу. Причому 15 очок стали кращим показником українця за усі поєдинки у формі "Сакраменто".

Доля матчу вирішувалася наприкінці – канадський колектив був вдалішим у заключній хвилині та святкував виграш 118:113.

Додамо також, з 28 виграшами та 36 очками "Кінгс" посідають 9 місце на Заході НБА.