ukrayina-zaznala-drugoyi-porazki-na-molodizhnomu-chempionati-svitu-z-khokeyu

Україна зазнала другої поразки на молодіжному чемпіонаті світу з хокею

• 8402 переглядiв

КИЇВ. 15 грудня. УНН. Молодіжна збірна команда України провела третій поєдинок на чемпіонаті світу Дивізіон ІВ в Угорщині. Черговим суперником підопічних Андрія Савченко були господарі та поточні лідери змагання – угорці, повідомляє УНН з посиланням на ФХУ.

Протягом двох періодів "синьо-жовті" на рівних протистояли супернику, що знаходило своє відображення на табло. Але пропущена шайба у самому дебюті третього періоду зіпсувала всі плани українцям. Відігратися нашим співвітчизникам так і не вдалося. Натомість угорці підловили підопічних А.Савченка на контратаці та встановили остаточний рахунок гри – 3:1.

Відзначимо, що єдину шайбу у ворота господарів закинув Я.Свіщев.

Таким чином українська збірна з 2 очками знаходиться на 4-й сходинці турнірної таблиці Дивізіону ІВ.

Нагадаємо, що сьогодні українська команда проведе поєдинок проти Словенії.