ukrayina-obigrala-bosniyu-i-gertsegovinu-ta-vistupit-u-stikovikh-matchakh-za-putivku-na-chs-2022

Україна обіграла Боснію і Герцеговину та виступить у стикових матчах за путівку на ЧС-2022

• 20144 переглядiв

КИЇВ. 16 листопада. УНН. У місті Зеніца на стадіоні "Біліно Поле" відбувся поєдинок заключного туру відбору на ЧС-2022 між Боснією і Герцеговиною проти України, повідомляє кореспондент УНН.

У першій половині українці мали перевагу у володінні м'ячем та за кількістю ударів, але рахунок був нульовим.

На 57 хвилині проникаюча передача Маліновського призвела до небезпеки біля воріт господарів, але під удар Яремчука простелився у підкат захисник боснійців. Вже у наступному моменті простріл від Віктора Циганкова з лівого флангу призвів до того, що Олександр Зінченко розписався у порожніх воротах опонентів – 0:1.

На 77 хвилині Бущан оформив ефектний сейв після удару бісіклетою від суперника. Через хвилину Артем Довбик реалізував вихід із воротарем та встановив остаточний результат на табло – 0:2.

Доповнення

Українська збірна продовжить боротьбу за путівку на ЧС-2022 у стикових матчах, адже набрала 12 очок у групі D проти 11 у Фінляндії (програли французам 0:2). Жеребкування стикових ігор відбудеться 26 листопада у Цюріху.