ukrainski-sportsmenky-vyboroly-zoloto-na-superfinali-kubka-svitu-z-artystychnoho-plavannia

Українські спортсменки вибороли "золото" на Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання

• 12394 переглядiв

Українські спортсменки Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва перемогли у Суперфіналі Кубка світу з артистичного плавання. Про це пише УНН з посиланням на Мінмолодьспорту.

У перший день змагань в угорському Будапешті Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва перемогли у технічному дуеті

- заявили у Мінмолодьспорту.

Зазначається, що перша золота медаль нашого дуету у цьому році.За свій виступ сестри набрали 260.2700 бала, випередивши суперниць з Китаю та Ізраїлю.

Українські черлідери тріумфують на чемпіонаті Європи, здобувши 5 золотих медалей03.07.24, 23:01

Нагадаємо

Українська борчиня Аїда Керімова здобула "золото" у ваговій категорії до 50 кг на чемпіонаті Європи з боротьби U-20.