tenis-kostyuk-obigrala-lidera-posivu-na-shlyakhu-do-osnovi-turniru-v-istborni

Теніс: Костюк обіграла лідера посіву на шляху до основи турніру в Істборні

• 15751 переглядiв

КИЇВ. 20 червня. УНН. Киянка Марта Костюк подолала кваліфікацію на тенісному турнірі категорії WTA-500, що проходить у Істборні, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію тенісу України.

На старті відбору Марта обіграла британку Саманту Маррей Шаран – 7:5, 6:3, а у фіналі китаянку Шуай Чжанг, яка була лідером посіву – 4:6, 6:4, 6:0.

Костюк оформила 7 брейків, а на своїй подачі програла 4 гейми у фінальному протистоянні відбіркового раунду.

Відзначимо, що китаянка займає 36-й рядок у світовій класифікації.

Таким чином, Костюк стала другою українкою в основній сітці турніру. Еліна Світоліна - друга сіяна на цих престижних змаганнях.

Суперниця Костюк по стартовому раунді турніру визначиться пізніше. Серед можливих опоненток є лідер посіву вже основної сітки – білоруска Аріна Соболенко, яка займає четверте місце в світовій генерації.