stav-vidomimi-volodar-kubku-ukrayini-z-zhinochogo-futbolu

Став відомими володар Кубку України з жіночого футболу

• 9296 переглядiв

КИЇВ. 3 червня. УНН. У Тернополі харківський “Житлобуд-1” напрочуд легко додав до свого активу Кубок України, перемігши чернігівську “Легенду-ШВСМ”. Про це інформує ФФУ, передає УНН.

Попри рясний дощ довго чекати на взяття воріт глядачам не довелося. Уже на 18-й хвилині Ольга Овдійчук засмутила воротаря номінальних господарів Катерину Діхтяр. За сім хвилин нападник національної збірної забила і вдруге, завдавши красивого, а головне — влучного удару головою під поперечину (0:2).

До перерви представниці Харкова забили ще двічі, фактично поховавши будь-які шанси “Легенди” і деморалізувавши суперниць. Два м’ячі до свого активу записала Єлізавета Костюченко.

Активно “Житлобуд-1” розпочав і другу половину зустрічі — Овдійчук відзначилася втретє на 48-й хвилині. Зупинятися команда Валентини Котик не хотіла: після стандарту головою влучно пробила Ганна Вороніна. Сьомий гол змусив уболівальників гучно віддячити авторці м’яча: Вороніна забила в падінні ножицями після флангової передачі. А крапку в матчі в стилі Гарета Бейла та Кріштіану Роналду поставила Дар’я Апанащенко, якій вдався неймовірний за красою удар в падінні через себе — 8:0

Зауважимо, що Кубок України восьме в історії відправився до Харкова.