stav-vidomim-peremozhets-chempionatu-ukrayini-z-zhinochogo-futbolu

Став відомий переможець чемпіонату України з жіночого футболу

• 9310 переглядiв

КИЇВ. 28 травня. УНН. Завершився останній тур у вищій лізі чемпіонату України, за підсумками якого “Житлобуд-1” зберіг за собою першу сходинку в турнірній таблиці, інформує УНН з посиланням на Федерацію футболу України.

В останньому турі національної першості харківський “Житлобуд-1” із рахунком 7:0 розгромив “Злагоду-Дніпро-1”. 17-а за ліком перемога в чемпіонаті дозволила харків’янкам здобути золоті нагороди. Найближчі переслідувачі із “Житлобуду-2” відстали лише на три очки. Клуб “Легенда-ШВСМ” з 35 пунктами виборов бронзові медалі.

Примітно, що “Житлобуд-1” удесяте в історії та вперше з 2015 року став чемпіоном України.

Додамо, також у наступному сезоні харків’янки представлятимуть нашу країну у кваліфікаційному раунді жіночої Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, співробітники Держприкордонслужби оформили на виїзд з країни понад 30,5 тисяч учасників та вболівальників фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА.