shotlandiya-z-peremogi-startuvala-v-lizi-natsiy

Шотландія з перемоги стартувала в Лізі націй

• 8180 переглядiв

КИЇВ. 11 вересня. УНН. У першій групі Дивізіону С Ліги націй зустрілися національні футбольні збірні Шотландії та Албанії, повідомляє кореспондент УНН.

На стадіоні у Глазго весь поєдинок домінували господарі, які перевершили албанців за кількістю ударів (26:7), кутових (8:3), штрафних (24:15), володінні м’ячем (55:45). Проте довгий час гостей рятував голкіпер римського “Лаціо” Томаш Стракоша. В середині тайму нападник господарів Нейсміт з кількох метрів примудрився ударом головою направити м’яч тільки у штангу.

Оборонні редути албанців не витримали на 47 хвилині, коли після спроби Нейсміта м’яч від голови оборонця гостей Джимсіті влетів у власні ворота. Вже сам Нейсміт відзначився на 68 хвилині, коли кіпер супротивників помилився на виході при подачі з кутового — 2:0.

Зауважимо, що Шотландія лідирує з 3-ма очками маючи у запасі одну гру над албанцями, які також одержали три пункти обіграв у першому турі Ізраїль (1:0).

Примітно, що в інших протистояннях Дивізіону С Литва в гостях поступилася Чорногорія 2:0, а серби та румуни розписали мирову 2:2.