shalena-zaruba-ta-burya-emotsiy-reaktsiya-sotsmerezh-na-peremogu-zbirnoyi-ukrayini-v-1-8-finalu-yevro-2020

"Шалена заруба" та буря емоцій: реакція соцмереж на перемогу збірної України в 1/8 фіналу Євро-2020

• 47541 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. Президент Володимир Зеленський назвав перемогу української збірної в матчі "шаленою зарубою", а користувачі соцмереж емоційно відреагували на подію. УНН зібрав для вас реакцію соцмереж на історичну подію для українського футболу.

Реакція соцмереж

“Та-а-ак, це перемога-а-а! Ми в 1/4 Євро!!! Неймовірна напруга, шалена „заруба“ в екстра-таймі та феєрична розв’язка на 121-й хвилині. Це було нереально круто! Хлопці, respect — ви справжні бійці! Бєсєдіну — здоров’я. Слава Україні”, — написав президент Зеленський.

Та-а-ак, це перемога-а-а! Ми в 1/4 Євро!!! Неймовірна напруга, шалена “заруба” в екстра-таймі та феєрична розв’язка на 121-й хвилині. Це було нереально круто! Хлопці, respect — ви справжні бійці! Бєсєдіну — здоров’я. Слава Україні! pic.twitter.com/21LtRqqitA

— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) June 29, 2021

Хтось акцентував увагу на значенні кольору форми української збірної у перемозі.

“Синя форма для України фартова. У ній ми здобули дві перемоги з двох”, — написав користувач Twitter @Luckybet3.

Синяя форма для Украины фартовая. В ней мы одержали две победы из двух. pic.twitter.com/d2mINWtNwK

— Lucky Bet (@LuckyBet3) June 29, 2021

Інші користувачі вже кепкують з того, як російські пропагандистські ЗМІ будуть робити огляд перемоги збірної України у матчі зі шведами.

Дехто з користувачів дуже емоційно реагував на останні хвилини матчу, допоки зберігалась напруга.

Інші кепкують, що всю славу перемоги в матчі забрав нападник української збірної Артем Довбик.

Не забувають користувачі соцмереж і про допомогу Швеції для України у її виході до 1/8 фіналу.

Тим часом самі українські гравці влаштували танці у роздягальні. До танців нападника Романа Яремчука доєднався Тарас Степаненко.

В раздевалке сборной Украины очень весело

Инстаграм: sudakov_11 pic.twitter.com/LIbLEBdUjP

— Спорт-Экспресс (@sportexpress) June 29, 2021

Нагадаємо

Збірна України перемогла шведську збірну у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1 та перейшла до чвертьфіналу.